Prieks satikties mūsu audzētavas mājas lapā!

2013 gada sezonas rezultāti

 

 

Specializētā izstāde, Līci ( Latvija), 11-12.05.2013.

tiesnesis: P.Schweimer (SV) 

 klase: kucēni , 6-9 м., kuces:

5Vv  Zaira no Bārtas Krasta (*Dasty von Melanchthon *Hardena no Bārtas Krasta) 

 Darba klase, kuces:

V6 Paulina no Bārtas Krasta

 Darba klase, suņi:

V7 Justus no Bārtas Krasta

 

Монопородная выставка ранга КЧК, Vologda ( Krievija), 11-12. 05. 2013 . 
Tiesnesis: D.Trofimovs  (Krievija) 
кlase: 6-9 mēn., suņi:

1Vv Izstādes labākais kucēns  ZIHARD NO BARTAS KRASTA ( DASTY VON MELANCHTON & HARDENA NO BARTAS KRASTA)
Sabir no Bārtas Krasta  nokārtoja vaislas atlasi Kkl1! 

 

Монопородная выставка ранга КЧК, Čeļabinska ( Krievija),   05.05. 2013, 

tiesnesis : J. Stiegler (SV)

klase : 6-9 мēn., suņi:

 1Vv  Zakhar no Bārtas Krasta ( DASTY von MELANCHTHON & HARDENA NO BĀRTAS KRASTA)

 

 Монопородная выставка ранга КЧК,  Čeļabinska ( Krievija),   04.05. 2013, 

 tiesnesis :  Lyutov J. (Германия, ФЦИ) 

klase : 6-9 мēn., suņi:

 1Vv  Zakhar no Bārtas Krasta ( DASTY von MELANCHTHON & HARDENA NO BĀRTAS KRASTA)

 

«ЗАПОРОЖСКАЯ ВЕСНА — 2013» (Ukraina),  04.05.2013.

tiesnesis:  Erich Bösl ( SV)

кlase: 9-12 мēn., suņi:

2Vv Valdo no Bārtas Krasta ( Fulz di Zenevredo x Kalevi no Bartās Krasta)

 

 

 

2012 sezonas rezultāti

 

 

Galvenā Lietuvas izstāde 29.09.12.( Маriampole) 

tiesnesis: Margit van Dorssen (Германия)

18-24 мēn., suņi:

ĻL1 Simon no Bārtas Krasta
ĻL2 Sabir no Bārtas Krasta

Darba klase, kuces:

VA1 Ornella no Bārtas Krasta  

 

Galvenā Baltijas Valstu izstāde  Baltc Sieger show 21. -23.09.2012. ( Ogre)

tiesnesis: H-P.Rieker ( SV)

18-24 мēn., suņi:

ĻL1 Simon no Bārtas Krasta  Labakais Latvijas suns!
ĻL2 Sabir  no Bārtas Krasta

tiesnesis:  E.Steifert (SV )

12-18 мēn., kuces:

ĻL5 Terrica no Bārtas Krasta  Labakais Latvijas suns!

18-24 мēn.kuces:

ĻL9  Slawa no Bārtas Krasta  Labākais Latvijas suns!

Darba klase, kuces :

 VA3 Ornella no Bārtas Krasta   Balva par labāko uzvedības pārbaudi! Labakais Latvijas                                                                                         suns!

 

Galvenā Vācijas izstāde  Bundessiegerzuchtschau 31.08.12. -02.09.2012.(Ulm)

tiesnesis:  Joachim Stiegler ( SV)

18-24 мēn., suņi:

 SG44 Sabir No Bartas Krasta 

 SG52 Simon No Bartas Krasta

Austrijas SVÖ BUNDESSIEGR 2012 , 18. — 19.08.2012 ( Kohfidisch)

Tiesnesis: Edgar Pertl (A)

18-24. mēn., suņi:

1.Loti labi Simon no Bārtas Krasta

Krievijas  РСЛНО  Galvenā izstāde  2012 г. , 18-19.08. 2012, Smoļenska,

Tiesnesis: Floriano Noto (Италия)

Рабочий класс, суки:

3 teicami. ORNELLA NO BARTAS KRASTA

Tiesnesis : Luigi Montellini (Италия)

18-24 mēn., suņi: 

7 ОХ SABIR NO BARTAS KRASTA

ESLÜ specializētā izstāde 11. -12.08.2012., Harjumaa ( Igaunija)

Tiesnesis : Klaus Gothe (SV)

18-24 mēn., kuces:

SG2 SLAWA NO BARTAS KRASTA

LVASK 2012. gada specializētā vācu aitu suņu izstāde 14. 07.2012., Rīga
Tiesnesis: V.Petrovs (LV)
12-18 m., kuces:
Sg 1. JCAC Terrica no Bārtas Krasta
18-24 m., suņi :
Sg 1 Simon no Bārtas Krasta
18-24 m., kuces:
Sg 2 Slawa no Bārtas Krasta
Darba klase, kuces:
V 2 LV CAC Ornella no Bārtas Krasta

Bardowick (LG1, Vācija), 08.07.2012
Tiesnesis: Stiegler Joachim
18-24 mēn., suņi:
SG 3 Sabir no Bartas Krasta

Raschau-Langenberg (Vācija, LG18) , 01.07.2012
Tiesnesis:J.Stiegler
18-24.mēn. , suņi:
SG 3 Sabir no Bartas Krasta

KRAJOWA WYSTAWA W ŚWIERKLAŃCU (Polija),30.06.2012
Tesnesis: Rudiger MAI (SV)
18-24. mēn., suņi:
SG1 Simon no Bārtas Krasta

ПК «КУБОК СЕВЕРО-ЗАПАДА», Pleckava (Krievija), 10/11. 06. 2012 g.
Tiesnesis: PAFFONI GIUSEPPE (Itālija)
Darba klase:
V 1. Ornella no Bārtas Krasta Balva par labāko uzvedības pārbaudi

Somijas Zieger ( Galvenā izstāde), 8-10.6.2012
Tiesnesis: RAINER MAST ( SV)
12-18. мес., кобелей:
SG2. Sabir No Bartas Krasta
О.: *Quenn vom Loher Weg
М.: *Hardena no Bārtas Krasta
SG5. Simon no Bārtas Krasta
О.: *Quenn vom Loher Weg
M.: *Hardena no Bārtas Krasta

Wanne-Nord e.V.( Vācija ,LG 6), 03.06.2012g.
Tiesnesis : Stiegler Joachim
12-18 мес., suņi:
SG 3 Simon No Bartas Krasta

„Jahroma – 2012” Jahroma ( Krievija), 19/20.05.2012
Tiesnesis: Luciano Musolinо ( Itālija)
12-18 mēn., suņi:
SG1, JCAC Sabir no Bārtas Krasta
T.: *Quenn vom Loher Weg
M.: *Hardena no Bārtas Krasta
SG3 Simon no Bārtas Krasta
T.: *Quenn vom Loher Weg
M.: *Hardena no Bārtas Krasta

Līči ( Latvija) 12./13.05.2012,
Eksperts : J.Stiegler ( Vācija)
9-12 mēn., kuces:
WW4, PP Terrica no Bārtas Krasta
T.: *Guccy vom Heinrichplatz
M.:* Kalevi no Bārtas Krasta
Juniori 12-18 mēneši, suņi:
SG1, PP, JCAC Sabir no Bārtas Krasta
T.: *Quenn vom Loher Weg
M.: *Hardena no Bārtas Krasta
SG4 Simon no Bārtas Krasta
T.: *Quenn vom Loher Weg
M.: *Hardena no Bārtas Krasta
Juniori 12-18 mēn., kuces:
SG5 Sonja no Bārtas Krasta
T.: *Quenn vom Loher Weg
M.: *Hardena no Bārtas Krasta
Darba klase, kuces:
V 1 CQ CAC Ornella no Bārtas Krasta
T.: *Ingodds Agassi
M.: *Hardena no Bārtas Krasta
V 6 *Kalevi no Bārtas Krasta
T.: *Idol vom Holtkamper Hof
M.: *LV Odri no Bārtas Krasta
Darba klase, suņi:
V 11 LV JCH, LV CH *Justus no Bārtas Krasta
T.: *Dux de Cuatro Flores
M.:*Corlet no Bārtas Krasta
Vaislas atlase, Rīga, 12.05.12.
*(LV) Ornella no Bārtas Krasta – pirma atlase
*Justus no Bārtas Krasta – mūža atlase

Igaunijas Galvenā izstāde, 05/06.2012.g.
Teisnesis: Henning Setzer (SV)
9-12 mēn., kuces:
WW2, PP Terrica no Bārtas Krasta
T.: *Guccy vom Heinrichplatz
M.:* Kalevi no Bārtas Krasta
12-18.mēn., suņi:
SG7 Simon no Bārtas Krasta
T.: *Quenn vom Loher Weg
M.: *Hardena no Bārtas Krasta (lasīt tālāk...)

2011 sezonas rezultāti

 

2011.gada sezonas labākie rezultāti

Smoļenska ( Krievija)

30.04. – 01.05. 11.

Tiesneši: Christoph Ludwig и Rainer Mast (SV)

30.04.11.

12-18 mēn. Kuces

6.vieta Paulina no Bārtas Krasta (Zoni Haus Gerstenberg & Santana v. Fidelius)

01.05.11.

4-6 mēn. suņi

3.vieta Sashi no Bārtas Krasta (Quenn vom Loher Weg & Hardena no Bārtas Krasta)

12-18 mēn. kuces

6 .vieta Ornella no Bārtas Krasta

11. vieta Paulina no Bārtas Krasta (Zoni Haus Gerstenberg – Santana v. Fidelius)

Līči ( Latvija)

14-15. 05. 2011.

Tiesnesis: R.Brauh (SV)

14.05.2011.

4-6 mēn. suņi

1.vieta Stiven no Bārtas Krasta (Quenn vom Loher Weg & Hardena no Bārtas Krasta)

2.vieta Sashi no Bārtas Krasta (Quenn vom Loher Weg & Hardena no Bārtas Krasta)

15.05.2011.

12-18.mēn. kuces

1.vieta PP, JCAC Paulina no Bārtas Krasta (Zoni Haus Gerstenberg – Santana v. Fidelius)

5 . vieta Ornella no Bārtas Krasta (Ingodds Agassi – Hardena no Bārtas Krasta)

12-18. mēn. kuces ( garspalvainas)

1.vieta PP JCAC Pandora no Bārtas Krasta (Zoni Haus Gerstenberg – Santana v. Fidelius)

St-Pēterburga (Krievija)

21.05.2011.

Tiesnese: Davidova I. (Krievija)

4-6.mēn. suņi

1.vieta Sabir no Bārtas Krasta (Quenn vom Loher Weg & Hardena no Bārtas Krasta)

Gatčina ( Krievija)

04.06.2011.

Tiesnesis: Errikson ( Zviedrija)

4-6 mēn. suņi

4. vieta Sabir no Bārtas Krasta (Quenn vom Loher Weg & Hardena no Bārtas Krasta)

Viborga ( Krievija)

Tiesnesis: E.I. Pudeevs ( Krievija)

6-9 mēn. suņi

2.vieta Sabir no Bārtas Krasta (Quenn vom Loher Weg & Hardena no Bārtas Krasta)

 

(lasīt tālāk...)